Ogłoszenia duszpasterskie

od 3 do 10 marca 2024

Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 1600. Zachęcamy parafian do udziału.

Dzieci, które w tym roku chcą przystąpić do wczesnej Komunii św. zapraszamy na katechezę wraz z rodzicami w środę o godz. 1700 do sali kominkowej.

We wtorek o godz. 1800 w Łaziskach Dolnych młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania, który jest sakramentem chrześcijańskiej dojrzałości, jego zadaniem jest umocnienie wiary i przekazanie znamienia daru Ducha Świętego.

W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Indywidualne prośby i podziękowania, które będą odczytane podczas nabożeństwa można składać w koszyczku przed ołtarzem lub w zakrystii.

W czwartek o godz. 1730 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

W piątki zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Drogę Krzyżową o godz. 1715

Zalecki za zmarłych na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii, jak również ofiary na kwiaty do Bożego Grobu do skarbonki umieszczonej na ścianie z tyłu kościoła.

W piątki i niedziele koronka do Miłosierdzia Bożego o stałych porach.

Jest też najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

Do wiadomości Parafian podajemy, że został zakupiony stojak pod paschał, który znajduje się w bocznym ołtarzu przy chrzcielnicy. Koszt zakupu 3300zł.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, a konkretnie na zakup węgla do ogrzewania naszego kościoła.

Za wszystkie ofiary złożone w dniu dzisiejszym składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Wszystkim życzymy dobrego i udanego niedzielnego wypoczynku i radosnego świętowania Dnia Pańskiego.